28 липня 2016 року у літній концертній залі «Зелений театр» міста Скадовська Херсонської області відбулися урочистості з нагоди відзначення Дня хрещення України. 

Урочисті заходи очолив Єпископ Херсонський і Миколаївський Борис, керуючий Таврійською єпархією УАПЦ. 

У співслужінні священиків Скадовського деканату митр. прот. Степана Рудя та прот....

Read more

У Херсоні попрощалися з відомою волонтеркою Валентиною Крицак, яка розпочала Євромайдан у місті і постійно їздила в зону АТО.

Як повідомляє телеканат 24 жінку зустріли живим коридором, навколішки. Валентині Крицак було всього 44 роки.

Для херсонців ця тендітна жінка була взірцем патріотизму й самопожертви.

У 2013-му році вона перша вийшла у...

Read more

24 липня, коли Христова церква вшановує рівноапостольну княгиню Ольгу, єпископ Херсонський і Миколаївський Борис відвідав парафію Різдва Івана Хрестителя Таврійської єпархії УАПЦ у м. Олешки Херсонської області. Цього дня також завітав і колектив із м. Львова - хор "Ставрос" Львівського ставропігійного братства св. ап. Андрія Первозваного.

Св....

Read more

Єпископ Херсонський і Миколаївський Борис (Харко) та духовенство Таврійської єпархії УАПЦ висловлюють співчуття українцям у Польщі та усім лемкам у світі з приводу упокоєння Високопреосвященішого Адама, архиєпископа Перемишського і Новосанчівського.

Наша єпархія має цілі громади, які були депортовані із етнічних українських земель, що зараз...

Read more

15 липня 2016 року під керівництвом голови районної державної адміністрації Віктора Турика відбулося засідання оргкомітету стосовно відзначення Дня хрещення Київської Русі – України. Це свято запроваджено згідно Указу Президента України Віктора Ющенка від 25 липня 2008 року № 668/2008 «Про День хрещення Київської Русі – України». Урочисті заходи...

Read more

14-16 липня Єпископ Борис у супроводі херсонського декана митр. прот. Юрія Курила та пані-добродійки Наталі Курило відвідали військові частини ЗСУ у  Запорізькій та Донецькій областях, які беруть участь у АТО.

При зустрічі із захисниками Батьківщини були відслужено подячні молебні, надано духовні поради. 

На прохання військовослужбовців Єпископ...

Read more

12 липня Преосвященіший Борис, єпископ Херсонський і Миколаївський, керуючий Таврійською єпархією УАПЦ здійснив архіпастирську візитацію парафії Свв. апп. Петра і Павла м. Миколаєва Миколаївської області. 

Владику зустріли парафіяни, настоятель громади митр. прот. Іван Дідух запросив архієрея очолити св. Літургію.

У співслужінні священиків...

Read more

10 липня Преосвященіший Борис, єпископ Херсонський і Миколаївський, з благословення Митрополита Вінницького і Брацлавського Високопреосвященішого Романа, очолив св. Літургію у храмі Богоявлення Господнього м. Кам'янця-Подільського.

Владиці співслужили священики Київської (митр. прот. Валерій Копійка і митр. прот. Сергій Підтягин), Хмельницької...

Read more

9 липня у районному будинку культури м. Кам'янця-Подільського Хмельницької області з благослословення Високопреосвященішого Романа - Митрополита Вінницького і Подільського було проведено урочистий вечір, присвячений 100 річчю від дня народження Патріярха УАПЦ Димитрія.

Молитвою "Отче наш" о. Михайла Вербицького у виконанні хору Львівського...

Read more

7 липня Єпископ Херсонський і Миколаївський відвідав парафію Різдва Івана Хрестителя у м. Олешки Херсонської області.

При вході до храму Владику вітали наймолодші парафіяни хлібом і сіллю. Настоятель громади митр. прот. Михайло Гарбадин запросив Єпископа Бориса очолити молитву за парафіян та усіх мешканців славних Олешків.

У співслужінні...

Read more