Відійшов у вічність архиєпископ Перемишський і Новосанчівський Адам (Дубець)

Єпископ Херсонський і Миколаївський Борис (Харко) та духовенство Таврійської єпархії УАПЦ висловлюють співчуття українцям у Польщі та усім лемкам у світі з приводу упокоєння Високопреосвященішого Адама, архиєпископа Перемишського і Новосанчівського.

Наша єпархія має цілі громади, які були депортовані із етнічних українських земель, що зараз перебувають у складі Польщі та були під духовною опікою Владики Адама.

Архиєпископ Адам завжди залишиться у нашій пам'яті, як люблячий пастир та духовний батько.

Завдяки Владиці на Підкарпаттю та Лемківщині відродилося духовне життя після виселення наших людей в Україну та акції "Вісла", метою якої було повністю знищити українство у Польщі. Непокладаючи рук тоді о. Олександр Дубець, як ряшівський декан, переконував людей повертатися з костелу до церкви та відроджувати життя української громади. Деколи парафії налічувати тай зараз мають від 3-х родин, проте кожної неділі є богослужіння, люди чують молитву рідною мовою.

Саме Він дав благословення на проходження послуху єпископу Борису в Уйковицькому Кирило-Мефодіївському монастирі коло Перемишля та завжди був радий бачити гостей з України, особливо Львівських братчиків братства св. ап. Андрія Первозваного.

Нехай Господь прийме Його та оселить у свої оселі! Вічна пам'ять !