У м. Таврійську Херсонської області освячено храм св. Іллі

2 серпня у м. Таврійську Херсонської області єпископ Херсонський і Миколаївський Борис здійснив чин освячення храму в честь пророка Іллі.

На свято прибули священики із Новокаховського, Скадовського деканатів, а також Миколаївський благочинний митр. прот. Іван Дідух.

Владику вітали парафіяни та запросили очолити урочистості в Свято-іллінському храмі.

Парафія св. Іллі була заснована з ініціативи  вірних Сушко Василя та Костяної Лесі, які приїжджали на відправу у Свято-Миколаївську церкву м. Нова Каховка та митр. прот. Миколая Щуцького, декана Новокаховського. Протягом 10 років велися роботи по будові та благоустрою церкви.

2 серпня Владика Борис освятив престол та храм, в якому очолив першу св. Літургію. У співслужінні священиків Таврійської єпархії УАПЦ Єпископ здійснив першу Євхаристію та возніс молитви за парафіян, жертводавців та гостей парафії, які приїхали з усіх громад Херсонщини.

Повчальне слово до вірних виголосив Владика Борис, який розповів про життя святого Іллі та провів паралелі із сьогоденням. "Саме Боже провидіння вело Іллю тією життєвою дорогою, яку вибрав для нього Всевишній і він погодився з нею, виконував усі вказівки і щиро молився. За те він заслужив таку велику благодать. Так само і Бог привів у Таврійський край о. Миколая, який разом із громадою возвів цей прекрасний храм, хоч і не легка і коштовна та трудомістка це є праця. Бог провадить нас усіх тією дорогою, яка веде нас до спасіння через молитву і Божу справу" - зазначив у своєму слові Владика Борис. 

Цього дня Єпископ Борис нагородив жертводавців та будівничих храму благословенними грамотами та орденами, а настоятелю митр. прот. Миколаю Щуцькому вручив орден святого Миколая.

Завершилися урочистості хресним ходом із читанням святогог Євангелія.