Єпископ Борис здійснив візитацію парафії св. Іллі м.Таврійська Херсонської області

4 серпня Преосвященіший Борис, єпископ Херсонський і Миколаївський, керуючий Таврійською єпархією УАПЦ відвідав парафію св. пр. Іллі у м. Таврійськ Херсонської області.

На порозі новоосвяченого храму правлячого єпископа вітала молодь, а настоятель громади митр. прот. Микола Щуцький - декан Новокаховський запросив Владику очолити св. Літургію та вознести молитви за вірних громади м. Таврійська.

В часі відправи владика Борис рукоположив у сан диякона ченця Никодима, який до цього часу ніс послуг псаломщика при Покровській єпархіальній церкві у м. Херсоні.

Після відправи Владика Борис звернувся до вірних із пастирським словом, у якому зазначив роль свята Мучеників Макавейських та розповів про свято хрещення Київської Русі, яке святкується у цей день.

В цей день було нагороджено благословенними грамотами та орденами активних парафіян, які приймали активну участь у спорудженні та оздобленні Свято-Іллінського храму м. Таврійська.

Також після відправи на подвір'ї храму Єпископ Борис очолив водосвятний молебень та окропив принесений вірними мід та мак.

О. Микола Щуцький разом із парафіянами подякували Владиці за пастирську візитацію та привітав Єпископа Бориса від імені новокаховського деканату із днем тезоіменинства.

Урочистим многоліттям завершилися урочистості у м. Таврійську.