У Херсоні відкрили Меморіал пам'яті Героїв України

23 серпня у  Шевченківському парку цього дня відкрили Меморіал  пам'яті Героїв України. Він представляє собою тематичну композицію зі світлинами героїв-херсонців, що загинули, захищаючи незалежність та цілісність України у зоні АТО. Прикрасою меморіалу став герб, викуваний бійцем АТО, ковалем Денисом Ковальовим.

"Ще декілька років тому ми не розуміли справжньої цінності свят Дня державного прапора та Дня Незалежності України. Але сьогодні ми маємо те, що нас об'єднує - віра в краще майбутнє, розуміння справжньої ціни за свободу та суверенітет. Найголовніше надбання за всі 25 років - це те, що українці дійсно стали нацією. Адже країна відбувається тоді, коли більшість її громадян стає свідомими, відповідальними та, найголовніше, готова боронити кожен клаптик рідної землі", - звернувся до херсонців міський голова Володимир Миколаєнко

Духовенство УАПЦ та УПЦ КП спільно провели церемонію освячення меморіалу. Єпископ Борис благословив захід закликав молитвою зігрівати душі українських героїв, які віддали своє життя за Незалежність україни.

Під час урочистої церемонії відкриття «Алеї Героїв України» біля Шевченківського парку зі сторони Перекопської відбулась презентація ІІ тому альбому «Хронологія мужності 2014 – 2016», який підготувала обласна державна адміністрація.