У Херсоні благочинний о. Юрій Курило прийняв участь у відкритті експозиції, присвяченій подіям на Сході

13 жовтня напередодні Дня захисника Вітчизни в Херсонському Краєзнавчому музеї відкрито виставку, яка присвячена подіям на сході нашої Держави.
Воїни, волонтери, працівники Херсонської обласної державної адміністрації, капелани, фотографи, молодь - це автори, творці експозиції і її глядачі. Урочисте відкриття розпочали військові капелани УАПЦ та УПЦ КП.

Ініціаторами створення виставки виступили громадська організація «Українська єдність» та ветерани АТО, за участі волонтерського батальйону "Херсонська чайка", Центру допомоги учасникам АТО при ХОДА, за підтримки обласної державної адміністрації.

Виставка діятиме в музеї на постійній основі й представлятиме чотири тематичні експозиції: «Волонтери», «Аеропорт», «Військова контррозвідка» та «Іловайськ».

Гостями та організаторами виставки було сказано багато теплих і хвилюючих слів, разом з священнослужителями - капеланами молилися за загиблих, згадали кожного нашого героя, та за тих, хто сьогодні зі зброєю в руках захищає Україну.

Координатор Центру допомоги учасникам АТО з питань взаємодії з військовими частинами Наталя Бреус, яка тільки вночі повернулася з фронту, де вітала наших захистників з Днем захистника України, розповіла присутнім курсантам морської академії про початок волонтерського руху, про поїздки на фронт.