12 липня Преосвященіший Борис, єпископ Херсонський і Миколаївський, керуючий Таврійською єпархією УАПЦ здійснив архіпастирську візитацію парафії Свв. апп. Петра і Павла м. Миколаєва Миколаївської області. 

Владику зустріли парафіяни, настоятель громади митр. прот. Іван Дідух запросив архієрея очолити св. Літургію.

У співслужінні священиків...

Read more

7 липня Єпископ Херсонський і Миколаївський відвідав парафію Різдва Івана Хрестителя у м. Олешки Херсонської області.

При вході до храму Владику вітали наймолодші парафіяни хлібом і сіллю. Настоятель громади митр. прот. Михайло Гарбадин запросив Єпископа Бориса очолити молитву за парафіян та усіх мешканців славних Олешків.

У співслужінні...

Read more

У день Зіслання св. Духа на апостолів у храмі Трьох святителів м. Херсона Владика Борис очолив ранішню відправу.

Єпископ Херсонський і Миколаївський, Преосвященіший Борис після відправи нагородив настоятеля храму і херсонського декана митр. прот. Юрія Курила медаллю "За служіння Богу і Україні ", як керівника маскувальної сотні.

Владика Борис...

Read more

31 травня митр. прот. Микола Щуцький очолив у м. Новій Каховці чин похорону Романа Гавриленка, який загинув під час бойових дій на Донбасі.

В ніч з 28 на 29 травня, під час виконання бойового завдання в промзоні під Авдіївкою у віці 37 років загинув новокаховчанин Роман Миколайович Гавриленко. До Нової Каховки родина переїхала з міста Марганець на...

Read more

Таврійська єпархія 21 червня передала для 80-ї бригади ЗСУ маскувальні сітки.

Перебуваючи у м. Новій Каховці із архипастирським візитом, єпископ Херсонський і Миколаївський, Преосвященіший Борис відвідав бійців 80-ї бригади ЗСУ.

Разом із священиками херсонського деканату митр. прот. Юрієм Курило та митр. прот. Василем Смальом Владика благословив...

Read more

18 травня у Загально-освітній школі  №10 м. Нова Каховка Херсонської області було відкрито меморіальну дошку Перепелиці Денису Сергійовичу, який героїчно загинув у зоні АТО 19 травня 2015 року, захищаючи свій народ та Україну. 

Були присутні представники державних, освітніх та громадських організацій.

Чин освячення пам'ятної дошки здійснив...

Read more

Кущі бузку квітують в травні

Пісні свої дарують солов’ї

В ці дні свічки за тих поставим,

Хто голови за мир поклав свої...

7 травня у Шевченківському будинку культури відбувся урочистий захід, присвячений Дню пам’яті і примирення та Дню Перемоги над фашизмом у Другій світовій війні, який був підготований спільними зусиллями працівників...

Read more

Золочівський декан Львівської єпархії УАПЦ митр. прот. Василь Саган організував у вказаному благочинні збірку церковних речей, які були передані для потреб парафій Таврійської єпархії УАПЦ.

Громади УАПЦ с. Сасів, с. Куровичі, с. Жуличі, с. Скварява, с Єлиховичі, с. Городилів, м. Глиняни та м. Золочева передали комплекти риз, стихарі, вишиті...

Read more

14 травня Єпископ Херсонський і Миколаївський, керуючий Таврійською єпархією УАПЦ Преосвященіший Борис у супроводі священиків єпархії (митр. прот. Михайло Щуцький - м. Нова Каховка, митр. прот. Михайло Гарбадин - м. Цюрюпинськ, прот. Василь Гнатів, с. Шевченкове Скадовського району, ієр. Андрій Суддя - с. Новоросійськ Скадовського району) відвідав...

Read more

9 травня Президент України Петро Порошенко разом з військовими капеланами різних конфесій помолилися за мир та перемогу України.

В рамках заходів з нагоди 71-ї річниці перемоги над нацизмом у Другій світовій війні на Володимирській гірці відбувся молебень, в якому взяли участь понад 140 військових священиків та більше 300 воїнів.

До молитви...

Read more