12 лютого єпископ Херсонський і Миколаївський відвідав м. Херсон та очолив відправу у храмі Трьох святителів (настоятель прот. Юрій Курило).

На храмове свято прибули священики Херсонського деканату. Також прибули численно представники волонтерських організацій, з якими співпрацює громада УАПЦ м. Херсона.

Проповідував прот. Василь Смаль, парох...

Read more

15 лютого Єпископ Борис, керуючий Таврійською єпархією відвідав парафію Стрітення Господнього у с. Михайлівка Нововоронцовського району Херсонстької області.

Владиці Борису співслужили священики Новокаховського деканату та запрошені гості із сусідніх парафій УПЦ КП.

Архієрей привітав священика Володимира Гонтара із храмовим святом та 10-ю...

Read more

14 жовтня  у день, коли українці вшановують покровительку національного війська, владика Борис, єпископ Херсонський і Миколаївський відвідав громаду УАПЦ та розділив з вірними радість престольного празника.

Чисельна громада м. Баштанки, яка чітко стоїть на позиції незалежної Автокефальної Православної Церкви зустріла правлячого архиєрея. ...

Read more

На запрошення громади УАПЦ та її священика о. Михайла Гарбадина владика Борис, єпископ Херсонський і Миколаївський, 12 вересня  відвідав м. Цюрюпинськ Херсонської області. Попередньо з ініціативи громади  та за її кошти у центральному парку міста було споруджено карлицю Пресвятої Богородиці. Владика Борис очолив чин освячення каплиці та виголосив...

Read more

30 вересня Владика Борис, єпископ Херсонський і Миколаївський відвідав громаду УАПЦ м. Одеси. 

У передмісті Одеси декілька років тому з ініціативи українських патріотів було організовану громаду УАПЦ.

За цей час споруджено капличку та розпочато будівництво храму Свв. Віри, Надії, Любові та матері їхньої Софії.

Владику Бориса супроводжували...

Read more