13 грудня в день пам'яті Cв. ап. Андрія Первозванного - основоположника Української церкви, в м. Скадовську Таврійської єпархії відбулося храмове свято.

У храмі Правлячого архієрея зустрів настоятель Андріївського храму митр. прот. Миколай Коршнявий. 

Святкове Богослужіння у співслужінні собору священиківТаврійської єпархії очолив Преосвященніший...

Read more

19 грудня Єпископ Херсонський і Миколаївський, керуючий Таврійською єпархією УАПЦ, Преосвященніший Борис відвідав Миколаївську деканальну парафію у м. Нова Каховка.

Владику при вході із хлібом і сіллю витали парафіяни, а настоятель громади митр. прот. Микола Щуцький запросив очолити св. Літургію.

У співслужінні настоятеля та митр. прот. Василя...

Read more

25 грудня день пам'яті святителя Спиридона Тримифунтського Преосвященніший Борис, єпископ Херсонський і Миколаївський здійснив архіпастирську візитацію громади святителя Миколая Чудотворця с. Христофорівка Миколаївського деканату Таврійської єпархії (Баштанський район).

При вході у храм Владику вітав настоятель громади прот. Петро Брус. У...

Read more

У Камянець-Подільському національному університеті імені І. Огієнка (першому українському державному) 17-18 листопада відбулась 8-а конференція "Формування основ християнської моралі в процесі духовного відродження нації, в котрій взяв участь з темою державно-церковний відносин в Україні. ТУчасть у конференції взяв єпископ Херсонський і...

Read more

Херсонський благочинний митр. прот. Юрій Курило прийняв участь у відкритті меморіальної дошки в с. Зміївка Бериславського району Херсонської області, яка присвячена загиблому Андрію Смільницькому, який був прихожанином  нашого храму Трьох святителів в обласному центрі, коли проживав у Херсоні.

Кожен виступ був сповнений болем і жалем за Андрієм,...

Read more

18 жовтня в Ukrainian Crisis Media Center духовентвом УАПЦ після Архієрейського Собору було проведено круглий стіл, присвячений 95-й річниці Всеукраїнського Православного Собору УАПЦ.
Участь взяли Блаженніший Митрополит Київський і всієї України Макарій, Предстоятель Української Автокефальної Православної Церкви; Високопреосвященніший Андрій...

Read more

Офіційно повідомляємо, що в мережі Інтернет існують фейкові сайти, які нібито представляють УАПЦ. За цим стоїть громадянка Наталя Шевчук, яка іменується першим заступником Митрополита Мефодія.

Ця особа є керівником приватного фонду, який названо на честь покійного Митрополита Мефодія. Ні родина Владики Мефодія, ні УАПЦ не мають відношення до цієї...

Read more

2 листопада Предстоятель УАПЦ  прийняв участь у виїзному засіданні Всеукраїнської Ради Церков і релігійних організацій, яке відбулося у м. Краматорську Донецької області. 

Участь у засідання також взяли глави Українських церков Патріярх Філарет, Верховний архієпископ Святослав (Шевчук) та представники інших конфесій.

Владиці Макарію, який...

Read more

6 листопада в кафедральному соборі м. Вінниці відзначили храмове свято Ікони Богородиці "Всіх скорботних радість". На запрошення Митрополита Вінницького і Брацлавського Високопреосвященнішого Романа розділити радість празника прибув Преосвященіший Борис, єпископ Херсонський і Миколаївський. Владикам співслужили священики Вінницької єпархії УАПЦ.

С...

Read more