18 жовтня в Ukrainian Crisis Media Center духовентвом УАПЦ після Архієрейського Собору було проведено круглий стіл, присвячений 95-й річниці Всеукраїнського Православного Собору УАПЦ.
Участь взяли Блаженніший Митрополит Київський і всієї України Макарій, Предстоятель Української Автокефальної Православної Церкви; Високопреосвященніший Андрій...

Read more

2 листопада Предстоятель УАПЦ  прийняв участь у виїзному засіданні Всеукраїнської Ради Церков і релігійних організацій, яке відбулося у м. Краматорську Донецької області. 

Участь у засідання також взяли глави Українських церков Патріярх Філарет, Верховний архієпископ Святослав (Шевчук) та представники інших конфесій.

Владиці Макарію, який...

Read more

6 листопада в кафедральному соборі м. Вінниці відзначили храмове свято Ікони Богородиці "Всіх скорботних радість". На запрошення Митрополита Вінницького і Брацлавського Високопреосвященнішого Романа розділити радість празника прибув Преосвященіший Борис, єпископ Херсонський і Миколаївський. Владикам співслужили священики Вінницької єпархії УАПЦ.

С...

Read more

11 вересня, виповнилося 9 років з часу, коли поховали з почестями на 95-му році життя останнього головнокомандувача Української Повстанської Армії Василя Кука.

Свій останній спочинок невтомний борець знайшов у рідному селищі Красне, куди за його заповітом тіло перевезли після смерті та віддали рідній землі поряд з братською могилою летунів...

Read more

3 серпня міністр культури України Євген Нищук у приміщенні міністерства прийняв офіційну делегацію архиєреїв Української Автокефальної Православної Церкви на чолі із Блаженнійшим Макарієм, Митрополитом Київським і всієї України, Предстоятелем УАПЦ.

Головним питанням, яке було обговорено із очільником Міністерства культури України - закінчення...

Read more

Єпископ Херсонський і Миколаївський Борис (Харко) та духовенство Таврійської єпархії УАПЦ висловлюють співчуття українцям у Польщі та усім лемкам у світі з приводу упокоєння Високопреосвященішого Адама, архиєпископа Перемишського і Новосанчівського.

Наша єпархія має цілі громади, які були депортовані із етнічних українських земель, що зараз...

Read more

10 липня Преосвященіший Борис, єпископ Херсонський і Миколаївський, з благословення Митрополита Вінницького і Брацлавського Високопреосвященішого Романа, очолив св. Літургію у храмі Богоявлення Господнього м. Кам'янця-Подільського.

Владиці співслужили священики Київської (митр. прот. Валерій Копійка і митр. прот. Сергій Підтягин), Хмельницької...

Read more

9 липня у районному будинку культури м. Кам'янця-Подільського Хмельницької області з благослословення Високопреосвященішого Романа - Митрополита Вінницького і Подільського було проведено урочистий вечір, присвячений 100 річчю від дня народження Патріярха УАПЦ Димитрія.

Молитвою "Отче наш" о. Михайла Вербицького у виконанні хору Львівського...

Read more

6 липня Єпископат УАПЦ на чолі із Блаженнішим Макарієм, Митрополитом Київським і всієї України відвідав Міністерство культури України. 

Відбулася зустріч із працівниками Міністерства, де було порушено питання ігнорування законних прав вірних УАПЦ.

Єпископат обговорив питання довготривалої не реєстрації Карпатської, Закарпатської та Житомирської...

Read more

10 червня 2016 року в м. Києві, в приміщенні «Українського дому», відбулась міжнародна науково-практична конференція «Константинопольський патріархат в історії України: минуле, сучасне, майбутнє». Організаторами конференції виступили Відділення релігієзнавства Інституту філософії імені Г. С. Сковороди Національної академії наук України,...

Read more